Prodej, Vila, 450m² - Rakalj

Rakalj, Chorvatsko | 450 m²

ID 00516
Kontakt
2 500 000 EUR

Lokalita: Rakalj, Centrum města: 2km, Moře: 2km, Rok výstavby: 2007, Vnitřní plocha: 450 m2, Velikost pozemku: 3000 m2, Ložnice: 7, Koupelny: 5, Bazén: 65 m2, Parkoviště, Ústřední topení, Klimatizace.
Toto okouzlující městečko Rakalj se nachází na západním břehu zálivu Raša-Arsia, na východním pobřeží Istrie, 12 km severovýchodně od Marciany a necelých 30 km od Puly. Původně byl známý pro tradiční istrijskou keramiku a pro námořníky a rybáře. Zřícenina Starého Rakalje je bohatá na starobylou barokní architekturu a nachází se v blízkosti moře, na vrcholu kopce s výhledem na záliv. Místo a okolí je bohaté na flóru a faunu, a proto jsou to pěkná místa pro procházky a lov, jízdu na kole a na koni, jízdu na motorce, horolezectví, plavání, šnorchlování, potápění Scooba, windsurfing a samozřejmě koupání (3 km nádherné pláže, daleko od davů, horké slunce a nová místa k objevování dávají každému člověku svobodu najít svůj osobní ráj. Istrie je poloostrov v nejzápadnější části Chorvatska, který se nachází mezi horami a mořem, je pokrytý lesy a má dramatické pobřeží, díky čemuž je ideálním místem pro každého, kdo hledá trvalý pobyt nebo jen rekreační dům. Vzhledem k tomu, že Istra je jedním z nejvýznamnějších turistických a archeologických míst nejen v Chorvatsku, ale na celém světě, je tato nemovitost skutečně celoživotní investicí.

Podívejte se na tento moderní pohled na tradičně vyhlížející dům na pozemku o rozloze 3000 m2. Tato nemovitost, inspirovaná italskou architekturou, která měla velký vliv na Istrijském poloostrově, nám připomíná tradiční architekturu inspirovanou Toskánskom. Původně postaven v roce 2007. Tento dům o rozloze 450 m2 má 2 podlaží a je plně vybaven 5 prostornými a plně funkčními ložnicemi, dále 7 koupelnami, dalším parkovacím místem, prostorným venkovním prostorem pro zábavu (terasa s venkovní kuchyní, dětské hřiště) a dokonce i úžasnější velký bazén. Tato jedinečná nemovitost se svými jedinečnými vlastnostmi vás okamžitě zaujme! Nachází se jen 2 km od úpatí moře a centra města, toto místo je dokonale umístěno v uctivé vilové čtvrti. Poskytuje dostatek soukromí a přitom je snadno dostupný ke všem místním atrakcím. Ať už hledáte trvalé bydlení nebo jen sezónní bydlení, toto místo je ideální pro ty, kteří hledají místo, kde by mohli uniknout shonu městského života. Obklopen divočinou a všemi přírodními krásami je to opravdu jedna klidná oáza. Jeho útulný a hřejivý design interiéru vás zve k eleganci a okamžitě se v něm budete cítit jako doma. Jednou z nejúžasnějších funkcí, které tento dům nabízí, je velká zahrada, abyste se cítili jako své vlastní tropické letovisko. Prozkoumejte Rakalj a okolí a zažijte všechny nekonečné západy slunce v celé jejich kráse tím, že si co nejdříve prohlédnete tuto úžasnou nemovitost.

KategorieVila
LokalitaRakalj, Chorvatsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná450 m²
Plocha pozemku3.000 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Rakalj
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře