Služby

Ocenění nemovitostí

Ocenění nemovitostí naší kanceláří je přesné, neboť využíváme přístupu k prodejním cenám nemovitostí, které jsou zapsány z katastru nemovitostí. Využíváme také cenové mapy, kde se zaznamenávají ceny nemovitostí v různých lokalitách. Výsledek srovnáváme s databází naší kanceláře a s aktuální nabídkou na inzertních serverech v dané lokalitě. více »

Konzultace

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost a vědět, jak to udělat nejlépe? Potřebujete pomoc s výběrem nemovitosti v zahraničí? Víte, že je země, ve které když Vám dům obsadí nezvaní hosté, že je nesmíte "vyhodit"? Máte problémy s exekucí, insolvenčním nebo konkurzním řízení? Zajímá Vás, jak vyřešit financování nemovitosti a jaké je pro Vás nejlepší? Obraťte se na nás. více »

Právní servis

Kvalitní smlouvy a správně vedený prodej, koupě nebo pronájem nemovitosti, je základ úspěchu. K dispozici je náš právní servis. více »

Hypotéka - financování nemovitostí

Banka nebo finanční poradce? Máme obě možnosti. Hypotéka na nové bydlení, refinancování nebo peníze na rekonstrukci? více »

Zahraniční nemovitosti

Rádi byste si koupili dům u moře nebo chatu, apartmán v Alpách u sjezdovky? Dáváte přednost moderní vile nebo spíše nemovitosti s příchuti historie? Chcete koupit vinařství, hotel nebo jiný komerční objekt? Máte rádi Itálii, Chorvatsko, Španělskou pevninu nebo radši ostrovy? Obraťte se na nás a řekněte nám Vaše představy. Pomůžeme Vám s vyhledáním té správné nemovitosti. více »

Pronájem nemovitostí

Vlastníte nemovitost, chcete ji pronajímat a maximalizovat zisk? Nechcete mít s pronájmem starosti a chcete vše nechat profesionálům? více »

Transparent reality
Transparent reality
Prosecká 524/26
180 00
Praha