Prodej, Vila, 100 m² - oblast Omiš

Omiš, Chorvatsko | 100 m²

ID 00520
Kontakt
info v RK

Lokalita:Omiš, Centrum města: 11km, Moře: 11km, Postaveno: 19. století, Počet podlaží: 3, Vnitřní plocha: 100 m2, Velikost pozemku: 300 m2, Ložnice: 2, Koupelny: 2, Parkovací místo: 3, Toaleta: 1, Krb, Klimatizace.
Pohádky se stávají skutečností!-Prohlédněte si tuto jedinečnou rustikální vilu v srdci Dalmácie! Toto je skutečně pohádkový dům v srdci dalmatské riviéry. Nádherná tradiční dalmatská kamenná vila z 19. století, nově zrekonstruovaná na nemovitost se 2 ložnicemi a 100 m2 na 3 podlažích s vířivkou nabízí zážitek z klidného vesnického života. Rustikální a přesto okouzlující vila vás vezme na vlastní cestu! Sofisticky postavený z materiálu s dlouhou životností a zdobený malebnými zelenými okenicemi by to mohl být váš splněný dům snů! Nachází se v malé vesničce vzdálené 11 km od moře a města Omiš, se svou jedinečnou a historickou identitou, vyniká jako úžasná příležitost pro vaše peníze!

Omiš v Chorvatsku je úchvatný prázdninový region v centru Dalmácie. Nádherná Omišská riviéra, která se nachází mezi známým přístavním městem Split a oblíbenou prázdninovou oblastí Makarska, okouzluje své návštěvníky nádhernými plážemi, spoustou přírody a výjimečně krásnými atrakcemi. Podél úžasného pobřeží můžete zažít spoustu a prozkoumat mnoho úžasných míst. Kromě zajímavého starého města a nejúžasnější historie je Omišská riviéra perfektním výchozím bodem pro výlety do okolí a dělá z ní vysoce hodnotnou realitní příležitost, které chcete být součástí! Skrytá jako dávno zapomenutý drahokam, obklopená vinicemi a nádhernou divočinou této oblasti, tato nemovitost čeká na někoho, kdo znovu využije její potenciál na maximum! Ujistěte se, že máte nezapomenutelný zážitek. Tato vila, jako autentický a téměř archaický kus architektury ve vás zanechá dojem cestování časem. Zručná kombinace prvků kamene a dřeva dodává tomuto domovu středověkou a zároveň moderní atmosféru. Romanticky uzpůsobený venkovní prostor, vybavený mnoha odlehlými zónami a místy, kde byste mohli najít relaxaci a intimitu, mu dodává dynamický a pohádkový charakter. Jako všechny domy té doby byly postaveny s úžasnou tepelnou izolací, která zajišťuje regulaci teploty během letní sezóny. Tento není výjimkou! Absolutním vrcholem této vily je okouzlující venkovní posezení s nejúžasnějším výhledem na divočinu regionu. Zručná kombinace prvků kamene a dřeva dodává tomuto domovu středověkou a zároveň moderní atmosféru. Romanticky uzpůsobený venkovní prostor, vybavený mnoha odlehlými zónami a místy, kde byste mohli najít relaxaci a intimitu, mu dodává dynamický a pohádkový charakter. Jako všechny domy té doby byly postaveny s úžasnou tepelnou izolací, která zajišťuje regulaci teploty během letní sezóny. Tento není výjimkou! Absolutním vrcholem této vily je okouzlující venkovní posezení s nejúžasnějším výhledem na divočinu regionu. Zručná kombinace prvků kamene a dřeva dodává tomuto domovu středověkou a zároveň moderní atmosféru. Romanticky uzpůsobený venkovní prostor, vybavený mnoha odlehlými zónami a místy, kde byste mohli najít relaxaci a intimitu, mu dodává dynamický a pohádkový charakter. Jako všechny domy té doby byly postaveny s úžasnou tepelnou izolací, která zajišťuje regulaci teploty během letní sezóny. Tento není výjimkou! Absolutním vrcholem této vily je okouzlující venkovní posezení s nejúžasnějším výhledem na divočinu regionu. Jako všechny domy té doby byly postaveny s úžasnou tepelnou izolací, která zajišťuje regulaci teploty během letní sezóny. Tento není výjimkou! Absolutním vrcholem této vily je okouzlující venkovní posezení s nejúžasnějším výhledem na divočinu regionu. Jako všechny domy té doby byly postaveny s úžasnou tepelnou izolací, která zajišťuje regulaci teploty během letní sezóny. Tento není výjimkou! Absolutním vrcholem této vily je okouzlující venkovní posezení s nejúžasnějším výhledem na divočinu regionu.

Obklopeni rozmanitostí místní vegetace a divoké zvěře, údolími vinic a malebnými výhledy si budete skutečně připadat, jako byste žili ve snu. Užijte si svůj volný čas na tomto skutečně nádherném panství, chytejte západy slunce a čerstvý vzduch! S touto atraktivní cenou získáte vše, co chcete s touto jedinečnou krásou domova! Tato nemovitost je skutečným mistrovským dílem architektury a je nadčasová a obstojí ve zkoušce času. Náš tým realitní kanceláře čeká, aby vám pomohl najít váš dokonalý domov!

KategorieVila
LokalitaOmiš, Chorvatsko
Velikost2 pokoje
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku300 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Omiš
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře