Prodej, Vila, 250 m² - Labin, Istrie

Labin, Chorvatsko | 250 m²

ID 00524
Kontakt
1 100 000 EUR

Umístění: Labin: 20 km, Moře: 17 km, Postaveno: 2021, Podlaží: 3, Vnitřní prostor: 250 m2, Velikost pozemku: 3000 m2, Ložnice: 5, Koupelny: 3, Terasa: 600 m2, Bazén: 11 mX 5 m, Parkovací místa: 4, Podlahové vytápění.
Vítejte v tomto malebném středověkém městečku Labin. Toto městečko, známé svými četnými galeriemi a umělci, se nachází ve východní části Istrie, pouhé tři kilometry od moře. Je to ideální destinace pro ty, kteří hledají kulturní turistiku, kteří mají rádi starožitnosti, koupání, opalování a úžasné výhledy! Z vrcholu starého města je krásný výhled na Rabac, Kvarner, Gorski Kotar, Velebit a Prklog, což je nedaleká zelená zátoka a chráněná oblast díky své kráse, díky níž je toto místo skutečným rájem k pobytu. Město s dlouhou a bohatou historií, plné kulturních památek a přírodních krás. Milovníci sportu a rekreace si mohou užít jízdu na kole, procházky, volné lezení, rybaření a jízdu na koni a užijí si plnost této dobrodružné oblasti! Vyberte si Labin jako svou oblíbenou destinaci pro dovolenou na Istrii a užijte si zde pobyt v kteroukoli roční dobu. Ať už sem přijedete s přáteli nebo dětmi, objevíte kouzlo jedinečné přírody Labinu a dopřejete si zasloužený čas na relaxaci a odpočinek!

Hledáte romantický a přitom elegantní dům uprostřed pohádkové divočiny? Tato naprosto úžasná vila je vaším vysněným domovem! Tento malebný moderní vzhled ve venkovském stylu je bezpochyby tím, co dělá tento dům tak zajímavým. Nemluvě o ohromující přírodě, kterou je tento dům obklopen a promáčknutý jako drahokam, je výraznou architekturou, která vyniká a okamžitě upoutá pozornost! Tato 250 m2 3patrová vila je plně vybavena 5 ložnicemi a 3 koupelnami na celkové ploše 3000 m2. Nově postavená v roce 2021. Tato úžasná nemovitost se nachází 20 km od centra Labinu a asi 17 km od pobřeží. Vzhledem k tomu, že se nachází v údolí obklopeném spoustou divoké přírody, je vhodný pro ty, kteří hledají spíše soukromý typ nemovitosti s následnou tichou a klidnou atmosférou. S krásnou venkovní kuchyní na úžasné terase s výhledem do údolí je ideální pro všechna ta letní setkání, protože si budete moci odpočinout a užít si přírodu a ten nejúžasnější výhled, jaký toto místo vidělo! Pokud hledáte prostorné hřiště pro děti, máme něco i pro vás! Tato prostorná zahrada je ideální pro nejmenší, protože má spoustu prostoru a je plná mnoha různých zón a cest, díky čemuž je celá atmosféra dynamická a zábavná! Tato jedinečná příležitost nepřichází dvakrát, proto si raději pospěšte a dejte této skvělé investici šanci!

KategorieVila
LokalitaLabin, Chorvatsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná250 m²
Plocha pozemku3.000 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Rok výstavby2021
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Labin
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře