Prodej, Vila, 378 m² - Krk

Krk, Chorvatsko | 378 m²

ID 00526
Kontakt
1 650 000 EUR

Lokalita: Ostrov Krk, Postaveno: 1992, Renovováno: 2018, Letiště: 13 km, Moře: 1 km, Centrum města: 5 km, Podlaží: 3, Vnitřní prostor: 378 m2, Velikost pozemku: 959 m2, Ložnice: 6, Koupelny: 4, Bazén: 8,5×5,4 m, Parkování: 5, Klimatizace, domek u bazénu, Salonek u bazénu, Vinný sklep, Nádrž na vodu.
Úžasný ostrov Krk se nachází v severním Jaderském moři, pohodlně spojen s městem Rijeka v Kvarnerském zálivu a je součástí župy Primorje-Gorski Kotar. Díky své ideální poloze je Krk epicentrem přírodních krás této oblasti. Díky spojení s historickým poloostrovem Istra a dalšími ostrovy jako Cres a Rab a obklopením mnoha turistických atrakcí je Krk jedním z nejžádanějších míst pro investování do nemovitosti. Spojením s pevninou mostem budete mít snadný přístup na pevninu během okamžiku! Díky některým z nejznámějších přírodních parků, jako je Risnjak, Brijuni, Plitvická jezera a Severní Velebit, se ostrov Krk v posledních několika letech stal jednou z prémiových lokalit v oblasti nemovitostí. Chcete vědět, jak získat skvělou nemovitost za dobrou cenu a úžasnou polohu? To je to pravé místo, kam se podívat!

Tento okouzlující, polotradiční, ale moderní kamenný dům je skutečnou pohádkovou realitou. Tyto modré okenice a bílá kamenná vila jsou jedinečné svým vzhledem a vynikají ze všeho, co jste dosud viděli, jsou životní příležitostí. Malebná krásná vila je celá pokryta kamenem, který je pro region typický. Úžasně přizpůsobené, nejen že dává potřebný chlad vnitřnímu prostoru, ale zcela určitě rustikální a místní charakter. Tato "tropická" oáza vily o rozloze 378 m2 byla postavena v roce 1992. ale nově zrekonstruována v roce 2018. Je plně vybavená, uvnitř i zvenčí, se všemi funkčními a moderními nezbytnostmi, které byste kdy mohli potřebovat, a má celkem 6 ložnic a 4 koupelny . Interiér je vyzdoben dřevěnými podlahami a stěnami vyzděnými do kamene a je vybaven základními ručními pracemi, nábytek nejvyšší kvality, který jen dokládá krásu a charakter regionu, a přesto se v něm budete cítit jako doma. Rustikální a přesto elegantní styl designu se dobře hodí k domu a doplňuje celou atmosféru, což z něj činí bezpochyby atraktivní obchod. Vnější prostor je prostorný a koncepčně vyrobený tak, aby zapůsobil! K dispozici je dostatečně velká odpočinková plocha s dřevěnými stoly a židlemi, krytá dřevěnou pergolou v kamenné konstrukci, obklopená zelení a zahradou kolem a modrým bazénem. Kromě tohoto konceptu je zde vinný sklep pro všechny milovníky vinné révy, což bude skutečný jackpot. Pravděpodobně nejlepší částí tohoto kamenného nebe jsou všechny úžasné výhledy do regionu a na moře, které jsou k dispozici z terasy v přízemí a horní terasy. Horní terasa poskytuje opravdu pohádkový výhled do krajiny a díky tomu, že je vyzdobena spoustou míst k sezení, zejména ručně vyrobenou dřevěnou houpací lavicí, budete mít ty nejpamátnější zážitky jen při sledování západu slunce na obzoru! Vzhledem k tomu, že tento nádherný dům je jen 5 km od centra a 1 km od moře, je to opravdu klenot této oblasti!

KategorieVila
LokalitaKrk, Chorvatsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná378 m²
Plocha pozemku959 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Krk
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře