Exkluzivní nábřežní vila nedaleko Karlobagu

Karlobag, Chorvatsko | 344 m²

ID 00824
Kontakt
2 240 000 EUR

Unikněte do svého soukromého ráje s touto exkluzivní přímořskou vilou nedaleko Karlobagu. Tato nově postavená vila se nachází pouhých 18 km od centra města a nabízí dokonalé spojení luxusu a klidu.

Vstupte do prostorného interiéru o rozloze 344 m2 se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami, které jsou ideální pro ubytování rodiny a přátel. Moderní design a špičkové povrchové úpravy vytvářejí pohodlnou a příjemnou atmosféru, ideální pro relaxaci a zábavu.

Vyjděte ven na rozlehlý pozemek o rozloze 1263 m2, kde najdete 70 m2 bazén s výhledem na křišťálově čisté vody Jaderského moře. Strávit dny lenošením na slunné terase nebo se osvěžit v bazénu.

Díky parkování až pro pět vozidel je dostatek místa pro vás a vaše hosty, abyste mohli přicházet a odcházet, jak chcete. Součástí vily je také klimatizace, která zajišťuje vaše pohodlí bez ohledu na venkovní teplotu. Pro větší bezpečnost je nemovitost vybavena kamerami, které poskytují klid.

Užijte si stolování pod širým nebem na terase, obklopené svěžími zahradami a úžasným výhledem na moře. Ať už pořádáte grilování s přáteli, nebo si jen vychutnáváte klidné jídlo s blízkými, venkovní prostor určitě udělá dojem.

Tato vila je skutečně útočištěm daleko od shonu každodenního života. Ať už hledáte relaxační útočiště nebo luxusní útěk, tato vila na pobřeží poblíž Karlobagu má vše.

Unikněte do svého soukromého ráje s touto exkluzivní přímořskou vilou nedaleko Karlobagu. Tato nově postavená vila se nachází pouhých 18 km od centra města a nabízí dokonalé spojení luxusu a klidu. Vstupte do prostorného interiéru o rozloze 344 m2 se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami, které jsou ideální pro ubytování rodiny a přátel. Moderní design a špičkové povrchové úpravy vytvářejí pohodlnou a příjemnou atmosféru, ideální pro relaxaci a zábavu. Vyjděte ven na rozlehlý pozemek o rozloze 1263 m2, kde najdete 70 m2 bazén s výhledem na křišťálově čisté vody Jaderského moře. Strávit dny lenošením na slunné terase nebo se osvěžit v bazénu. Díky parkování až pro pět vozidel je dostatek místa pro vás a vaše hosty, abyste mohli přicházet a odcházet, jak chcete. Součástí vily je také klimatizace, která zajišťuje vaše pohodlí bez ohledu na venkovní teplotu. Pro větší bezpečnost je nemovitost vybavena kamerami, které poskytují klid. Užijte si stolování pod širým nebem na terase, obklopené svěžími zahradami a úžasným výhledem na moře. Ať už pořádáte grilování s přáteli, nebo si jen vychutnáváte klidné jídlo s blízkými, venkovní prostor určitě udělá dojem. Tato vila je skutečně útočištěm daleko od shonu každodenního života. Ať už hledáte relaxační útočiště nebo luxusní útěk, tato vila na pobřeží poblíž Karlobagu má vše.

KategorieVila
LokalitaKarlobag, Chorvatsko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná344 m²
Plocha pozemku1.263 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Karlobag
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře