Prodej, Vila, 140 m² - Crikvenica

Crikvenica, Chorvatsko | 140 m²

ID 00556
Kontakt
935 000 EUR

Místo: Crikvenica, Centrum města: 7 km, Moře: 8 km, Postaveno: 2015, Vnitřní prostor: 140m2, Velikost pozemku: 600m2, Ložnice: 4, Koupelny: 4, Bazén: 26m2, Parkovací místa: 4, Klimatizace.
Toto okouzlující městečko Crikvenica se nachází v župě Primorje-Gorski Kotar, na vrcholu pobřeží Jaderského moře. Crikvenica leží jihovýchodně od Rijeky a je největší osadou na pobřeží Vinodolské pobřežní oblasti. Slunce, čerstvý vzduch, vůně soli a zelené parky a promenády jsou jen některé z důvodů, proč navštívit Crikvenickou riviéru. Pro své těsné spojení s Istrijským poloostrovem, kontinentálním Chorvatskem a nejbližšími ostrovy Kvarner a teplým a mírným klimatem se toto místo stalo skutečnou turistickou invazí a centrem nemovitostí. Vzhledem k tomu, že nejbližší pláž je jen 8 km od vily a centrum města vzdálené 7 km, je tato lokalita ideální pro někoho, kdo chce zažít všechny výhody této nádherné oblasti, intimitu, divočinu, a soukromí, ale přesto být relativně blízko hlavního města a všech jeho atrakcí je to prémiová lokalita! Tato vila se spoustou atrakcí a památek k prozkoumání v okolí Crikvenice je nabídkou, kterou si nechcete nechat ujít.

Máte náladu na úžasnou přírodu, divočinu a nekonečné západy slunce nad regionem, kde jste přišli na správné místo! Postavena v roce 2015. Tato jednopodlažní vila o rozloze 140 m2 je plně vybavená a má všechny funkční, moderně zařízené 4 ložnice a 4 koupelny. Velmi dobře využitý vnitřní i venkovní prostor je klíčovým prvkem, který hraje zásadní roli v hodnotě této nemovitosti. Vzhledem ke své strmé geografické poloze tato vila chytře využila svůj venkovní a vnitřní prostor a zajistila tak nezapomenutelný výhled na region a moře. Naprosto fascinující výhled na moře zdobí dům téměř z každého pokoje, takže nikdy nezmeškáte žádný z těch úžasných nekonečných západů slunce. Velký bazén je perfektně umístěn na terase a je zakončen tropickými palmami, díky kterým se budete cítit, jako byste žili svou vlastní tropickou fantazii v srdci oblasti Kvarner! Díky své blízkosti centra, ale zároveň odlehlému charakteru je tento dům ideální pro ty, kteří hledají spíše únik z městského života. V souladu s přírodou je tato okouzlující malá čtvrť tím, co se pro tuto prémiovou vilu nejlépe hodí. Nenechte se zmást velikostí tohoto městečka Crikvenica, které patří mezi nejkrásnější přírodní krásy, lesy a hory poskytující čistý a svěží vzduch a křišťálově čistou vodu. Toto místo, které má co nabídnout, křičí luxusem a elegancí a určitě vás bude chtít, abyste tam zůstali navždy. Prozkoumejte Crikvenici a její okolí v celé jejich kráse tím, že si co nejdříve prohlédnete tuto úžasnou nemovitost!

KategorieVila
LokalitaCrikvenica, Chorvatsko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná140 m²
Plocha pozemku600 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Crikvenica
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře