HISTORICKÁ REZIDENCE V KOPCÍCH REGIONU PROSECCO V CONEGLIANO, TREVISO

Conegliano, Itálie | 400 m²

ID 00752
Kontakt
1 220 000 EUR

Na prodej je krásný, starožitný zámek v San Pietro di Faletto, uprostřed regionu Prosecco kolem Conegliano, který je součástí světového dědictví UNESCO.
V dominantní poloze s výhledem na kopce, 250 m nad mořem, v provincii Treviso, s úchvatným výhledem až na náměstí svatého Marka v Benátkách a s horami v pozadí, stojí toto sídlo postavené kolem roku 1700.
Nemovitost se skládá z hlavní budovy a samostatné rustikální budovy a je rozdělena takto:
Hlavní dům s přibližně 400 m2 obytné plochy, který byl kompletně zrekonstruován v roce 2006, se skládá ze 3 podlaží:
Přízemí: vstupní hala s obývacím a jídelním koutem, vše propojeno klenbou, uprostřed bílý kachlový krb "800 Art Deco"; menší jídelní kout s krbem a kuchyní, koupelna;
První patro: 4 pokoje, 3 velké a 1 malá, 2 koupelny, šatna a prádelna;
Druhé patro: 4 pokoje, 2 koupelny a vstup do podkroví (dalších 60 m2 pro skladování)
Autonomní vytápění pro každé patro (přízemí s podlahovým vytápěním, horní patra s radiátory); Systém změkčování vody a centrální vysávání, všechna okna s dvojitým zasklením.
Přístavba (Rustico), s přibližně 200 m2, se skládá ze 2 podlaží se samostatnými vchody:
Přízemí: garáž, velká jídelna s velkým krbem, koupelna;
První patro: otevřený půdní prostor, vysoký strop (výška místnosti mezi 3 m a 4,6 m) s odhalenými dřevěnými trámy, obnovená větraná střechas fotovoltaickými panely (10kW).
K nemovitosti patří zahrada o velikosti cca 400 m2, plná kvalitních a udržovaných stromů včetně cedru a rostlin a také vlastní stará studna.

Více informací na vyžádání. Rádi si domluvíme termín prohlídky.

Pozice
San Pietro di Feletto je malebná obec v provincii Treviso v regionu Veneto na severu Itálie. Tato oblast je charakteristická svými přírodními krásami, zvlněnými kopci, historickými památkami a vinicemi, které produkují slavné Prosecco.
Krajinu San Pietro di Feletto charakterizují zvlněné zelené kopce pokryté vinicemi, olivovými háji a sady. Region těží z mírného klimatu, ideálního pro pěstování vinné révy. Půdy se skládají převážně z jílu, vápence a opuky, což dává vínům regionu jejich jedinečnou chuť.
Charakteristické kazety, malé tradiční kamenné domy, se často nacházejí ve vinicích. Ty kdysi farmáři využívali jako úkryt a sklad a nyní jsou často s láskou restaurovány.
Samotná obec San Pietro di Feletto je okouzlující vesnička s úzkými uličkami lemovanými historickými budovami. V centru je Pieve di San Pietro, románský kostel z 12. století.Tento impozantní kostel je známý svými zachovalými freskami zobrazujícími výjevy z Ježíšova života a samostatně stojící zvonicí, rovněž z 12. století.
V oblasti se nachází několik vil a zámků, které odrážejí bohatou historii regionu. Villa Brandolini d'Adda, impozantní vila z 18. století, je jedním z mnoha příkladů benátské ušlechtilé architektury v regionu.
Dalším vrcholem regionu je Strada del Prosecco, malebná vinařská stezka, která se vine kopci San Pietro di Feletto a okolními obcemi. Na této trase si návštěvníci mohou prohlédnout vinařství a ochutnat slavné Prosecco i další místní vína. Mnoho vinařství nabízí také prohlídky a degustace, které návštěvníkům umožňují dozvědět se více o výrobě vína a dozvědět se o jedinečných vlastnostech vín.
Místní kuchyni v San Pietro di Feletto charakterizují čerstvé sezónní suroviny z regionu. Mezi typická jídla patří polenta, rizoto, noky a tiramisù, které má svůj původ v nedalekém městě Treviso.
Stručně řečeno, San Pietro di Feletto je ohromující oblast, která nabízí krásnou směs přírodních krás, historického kouzla a živé kultury. Tento region je rájem milovníků vína a nabízí řadu příležitostí, jak si vychutnat místní vína a krásné scenérie.

KategorieVila
LokalitaConegliano, Itálie
VelikostAtypický
Plocha užitná400 m²
Plocha pozemku600 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Conegliano
Itálie
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře