Prodej, Hotel, 1250 m² - Trogir

Trogir, Chorvatsko | 1 250 m²

ID 00523
Kontakt
2 800 000 EUR

Lokalita: Trogir, Centrum města: 3km, Moře: 500m, Rok výstavby: 2005, Vnitřní plocha: 1250m2, Velikost pozemku: 550m2, Ložnice: 18, Koupelny: 18, Parkovacích míst: 18, Bazén, Ústřední topení, Solární panely, Klimatizace, Garáž.
Trogir je město na centrálním pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku a je dobře spojeno s pevninou a ostrovem Čiovo mosty. Toto místo, které je známé především svou kombinací renesanční, barokní a románské architektury, je plné historie a kulturního dědictví. Díky tomu, že má nejzachovalejší románsko-gotický komplex nejen na Jadranu, ale v celé střední Evropě, se stává slavnějším i ve světě. V této oblasti je mnohem více věcí, které můžete vidět a dělat. Spousta míst pro odpočinek, dechberoucí výhledy a nové zážitky. Na rozdíl od názorů mnoha lidí lidé stále žijí ve starém centru a v centru je mnoho bytů a protože je chráněno UNESCO, jsou velmi autentické, což znamená, že získáte skutečný pocit starého města. Existuje mnoho pláží, na které se můžete vydat a užít si krásné moře, protože je zde mnoho stezek pro jogging, tenisové kurty a turistické stezky, vše obklopené malebnými lesy. Pokud jde o přírodní bohatství, je toho hodně k prozkoumání! Národní park Krka, jen 30 mil od Trogiru, vás ohromí svými neznečištěnými přírodními krásami, stejně jako Národní park Plitvice, Přírodní park Biokovo, Národní park Kornati a mnoho dalších, které jsou v relativně těsné blízkosti, činí z tohoto místa prvotřídní místo. ať už hledáte stálý domov nebo jen bydlení na sezení!

Tato krásná nemovitost je jen 3 km od centra města a pouhých 500 m od pobřeží, takže je ideální pro investory s jasnou vizí a nebojí se výzev! Hotel na prodej se rozkládá na 550 m2 na celkové ploše 1250 m2 a je plně a funkčně vybaven 18 ložnicemi, 18 koupelnami, parkovacím místem, velkým bazénem a veškerým dalším vybavením, které hotel těchto rozměrů může nabídnout. Se všemi věcmi, které má tato nemovitost nabídnout úžasný výhled na ostrovy a moře, musí být tím nejúžasnějším prvkem. Nemůžeš být lepší než to! Je to moderní krytý, ale trochu tradiční styl je to, co dává tomuto místu charakter tohoto regionu. Reprezentující ducha oblasti a místní kuchyni s tradičními prvky dělá z tohoto hotelu okouzlující tropickou oázu. Tím, že se stanete majitelem takto elegantně vyhlížejícího hotelu, budete svým budoucím hostům sloužit čistou eleganci. Vzhledem k tomu, že vše je prakticky připraveno k předání a užívání tak, jak je, je zde stále velký potenciál pro vylepšení stávající situace. Pro ty, kteří by se rádi ponořili a prozkoumali tuto možnost a zážitek, ty nekonečné západy slunce nad oblastí zálivu nepřemýšlejí, protože tato oblast se v posledních několika letech stává špičkovou turistickou a realitní destinací. Objevte Trogir a jeho okolí v celé jejich kráse tím, že si co nejdříve prohlédnete tuto úžasnou nemovitost, abyste mohli začít své nové realitní dobrodružství jako! Garantujeme vám nemovitost prémiové kvality, která splní všechny vaše požadavky za atraktivní cenu a úžasné služby našeho týmu.

KategorieUbytování
LokalitaTrogir, Chorvatsko
Plocha užitná1.250 m²
Plocha pozemku550 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Rok výstavby2005
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Trogir
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře