Prodej, Hotel, 600 m² - Labin

Labin, Chorvatsko | 600 m²

ID 00522
Kontakt
3 950 000 EUR

Poloha: Labin, Centrum: 30 m, Moře: 3 km, Postaveno: 18 stol., Vnitřní prostor: 600 m2, Venkovní terasa: 120 m2, Velikost pozemku: 340 m2, Další pozemek: 408 m2, Ložnice: 8, Koupelny: 11, Další místnosti: sklad, kancelář, šatna, kuchyně, jídelna, bar, recepce.

KlimatizaceObjevte toto středověké město Labin, které se nachází na kopci v blízkosti moře. Bohaté na umění a malebné uličky a historické památky. Labin se nachází v centru východního pobřeží Istrie, jen 3 km od moře a 5 km od Rabacu, známého přímořského letoviska. Staré město Labin se nachází na vrcholu 320 metrů vysokého kopce. Městečko umělců na malebném východním pobřeží Istrie v městečku Labin na kopci se nachází na východním pobřeží Istrie v nadmořské výšce 320 metrů. Toto malebné městečko s prvním osídlením z 2. století před naším letopočtem nabízí víc, než byste si mohli myslet, a je to ideální místo pro někoho, kdo hledá investice do kvalitní nemovitosti! Se svými perleťovými bílými oblázky a křišťálově čistým mořem a známým jako nejkrásnější na Istrii místní restaurace, taverny, a agroturistické farmy nabízejí fantastický kulinářský zážitek na ohromujícím východním pobřeží Istrie. Ideální mírné klima, zažijete nádherné počasí a budete svědky mnoha krásných horkých letních nocí s nekonečnými výhledy na moře, které vám vyrazí dech!

Hledáte atraktivní současnou architekturu s historickým pozadím? Přišli jste na správné místo! Udělejte si chvilku a podívejte se na tuto nádhernou nemovitost na prodej. Tento městský hotel se nachází pouhých 30 m od centra města Labin a jen 3 km od nejbližší pláže. Tento nádherný kus architektury, původně postavený v roce 1800 a nedávno zrekonstruovaný, je plně vybaven 8 ložnicemi, 11 koupelnami a dalšími místnostmi, jako jsou sklad, více kanceláří, šatna, kuchyň, jídelna, bar, recepce, terasa a mnoho dalších funkcí, které slouží svému plnému účelu jako hotel. Jeho oficiální zastavěná plocha je 600 m2 a má další volnou plochu pro potenciální upgrade nebo renovaci 408 m2. Ohromující a elegantní interiérový design proměňuje tuto historickou nemovitost v nové moderní umělecké dílo. Pečlivě zkombinované současné rustikální pozadí dodává tomuto místu vlastní charakter. Pravděpodobně nejlepší vlastností tohoto místa je úžasný výhled do údolí a na moře, který upoutá vaši pozornost a přiměje vás tu zůstat navždy! Prozkoumejte Labin a jeho okolí v celé jeho kráse tím, že si co nejdříve prohlédnete tuto úžasnou nemovitost, abyste mohli co nejdříve začít své nové realitní dobrodružství! Vzhledem k tomu, že tato oblast je ve světě nemovitostí velmi žádaná, nemovitost na prodej je úžasná kvalita za ještě úžasnější cenu! Garantujeme vám nemovitost prémiové kvality, která splní všechny vaše požadavky za atraktivní cenu a úžasné služby od našeho týmu.

KategorieUbytování
LokalitaLabin, Chorvatsko
Plocha užitná600 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Labin
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře