JB Moon Light 57 m² -

Hostivice | 57 m²

ID 00614
Kontakt
94 000 EUR
+ doprava, bez DPH

Jako výhradní zástupci v ČR si dovolujeme nabídnout prémiovou značka mobilních domů JB Homes.
Moderní design a uspořádání boří stereotypy a splňují klišé o mobilním domě. Domy jsou prodávány v plné vybavenosti včetně nábytku.
Celoroční mobilní dům JB Moon Light je ideální nabídkou pro milovníky společných chvil. Mobilní dům nabízí celkem 4 lůžka rozložená ve 3 ložnicích.
V celém domě bylo použito podlahové vytápění s wi-fi ovládáním, které vám umožní na dálku vytvořit správnou teplotu v každé místnosti. PUR pěna s otevřenými buňkami o tloušťce 18 cm dokonale vyplní každý roh podlahy, stěny i střechy Vašeho domu, dokonale izoluje a eliminuje tepelné ztráty. V kombinaci s aplikovaným 3-sklem oken a dveří se pro vás promítnou do ještě lepší tepelné izolace a nižších účtů.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 14,9 m2
Předsíň: 9,8 m2
Ložnice 1: 7,5 m2
Ložnice 2: 5,9 m2
Ložnice 3: 4,5 m2
Koupelna: 3,3 m2

Podrobnosti:

Hliníková fasádní břidlice a FIBO panel
Střešní krytinu jsme zkombinovali s fasádou a dům tak získal moderní vzhled. To nám umožnilo rezignovat na okapy, protože voda ze střechy stéká po fasádě. Fasádní břidlice je bezúdržbová. Snadno se čistí a nemusí se natírat.

Dekorativní prvky byly vyrobeny z panelu FIBO.

Okna
V celém domě jsou okna v 6/7 komorovém systému, která umožňují zachovat skvělé tepelně izolační parametry s výraznou úsporou na vytápění. Úspora energie, žádné tepelné ztráty.

Terasa
Zastřešená, vyrobený ze sibiřského modřínu.

Nástěnný systém FIBO
Mimořádná odolnost stěnových panelů FIBO umožňuje jejich použití v nejnáročnějších místech, jako jsou kuchyně a koupelny. Jedná se o nabídku pro lidi, kteří očekávají ve svém prostředí eleganci a zároveň praktičnost použitých materiálů.

Kompaktní HPL pracovní deska
Odolnost proti poškrábání, teplu a vodě umožnila použití kompaktní HPL pracovní desky na nejnáročnějších místech, jako je kuchyně a koupelna.

Podlahové vytápění
Díky Wi-Fi ovládání vytápění můžete ovládat a regulovat teplotu odkudkoliv. Pro ještě účinnější izolaci jsme použili 18 cm PUR pěny s otevřenými buňkami, která zajišťuje stálou optimální teplotu v létě i v zimě.

Pro více informací nás kontaktujte.

KategorieMobilheim
LokalitaHostivice
OkresPraha-západ
Plocha užitná57 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná

Lokalita

Hostivice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře