Prodej, Historické objekty, 220 m² - Kaštel Lukšič

Kaštel Lukšič, Chorvatsko | 220 m²

ID 00521
Kontakt
1 435 000 EUR

Místo: Kaštel Lukšić - centrum, Moře: 30 m, Postaveno: 17. století, Renovováno: 2021,. Patra: 4, Vnitřní prostor: 220 m2, Ložnice: 5, Koupelny: 5, Kuchyně: 3, Spíž: 1, Lobby: 1, Výtah, Přízemí: restaurace/obchodní prostory, Klimatizace.
Město Kaštel se nachází na pobřeží Kaštelského zálivu a je druhým největším městem ve Splitu a Dalmácii. Rozkládá se v délce 17 kilometrů. Toto městečko ze 16. století je specifické tím, že se vyvíjelo kolem 7 osad nebo kolem hradů. Kaštel Lukšić je čtvrtý ze 7 celkových 7 Kaštelů. Obohacené o krásné pláže, kde si můžete užívat průzračnou mořskou vodu, její jedinečnou architekturu, vinice, regionální gastronomii a autochtonní středomořská vegetace s památkami přírodního dědictví a parkovou architekturou dělá z tohoto místa skutečný sen. Nachází se 16 km od centra Splitu a jen 30 m od úpatí pláže, je to nádherná vlastnost, kterou můžete nazývat svou vlastní. S úžasnou přírodou, divočinou této oblasti, a rozmanitost kulturních zajímavostí Oblast Kaštel je dobře známá jako jedno z nejnavštěvovanějších turistických míst na celé dalmatské riviéře. Oblast Kaštel, obklopená úžasnou přírodou, kulturními atrakcemi, ohromující místní gastronomií a ideálním středomořským klimatem, je dobře známá jako jedno z nejnavštěvovanějších turistických míst na celé dalmatské riviéře. S výhledem na moře vás potěší všechny ohromující západy slunce, které toto místo nabízí, a díky nim se vám nebude chtít nikdy opustit tuto relaxační zónu!

Přímo v centru starého města je Kaštel Lukšić tím pravým místem! Tato městská a přitom rustikální vila nabízí luxus a eleganci v jednom! Tato nově zrekonstruovaná, ale původně postavená v nádherné dvojvile ze 17. století je jedinečnou příležitostí pro opravdové milovníky historické architektury. S jeho jedinečným charakterem a dotekem zjistíte, že žijete svou vlastní malou pohádku! Je plně vybaven 5 ložnicemi, 5 koupelnami, 3 kuchyněmi a další komora se rozkládá na 220 m2. Vzhledem k povaze budovy a jejímu omezenému vnitřnímu prostoru má toto místo velmi funkční a promyšleně udělaný koncept, kde jsou všechny místnosti plně využity, ale přesto mají eleganci a celkový pocit prostornosti. Díky svému elegantnímu, minimalistickému, ale rustikálnímu vzhledu by tato sofistikovaná mořská vila mohla být vaším vysněným domovem! Vysoké stropy, kamenné detaily, úžasný výhled na centrum města a přístav, blízkost centra a celkově jeho okouzlující charakter je to, co prodává tento dům! Vzhledem k tomu, že tato oblast je ve světě nemovitostí velmi žádaná, nabízí tato vila úžasnou kvalitu za ještě úžasnější cenu! Ujistěte se, že jste si tuto úžasnou nemovitost co nejdříve prověřili, abyste své nové realitní dobrodružství mohli začít co nejdříve!

Garantujeme vám nemovitost prémiové kvality, která splní všechny vaše požadavky za atraktivní cenu a úžasné služby od našeho týmu

KategorieHistorické objekty
LokalitaKaštel Lukšič, Chorvatsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná220 m²
Plocha pozemku100 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Kaštel Lukšič
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře