Prodej, Byty 3+kk, 72 m² - Dubrovník

Dubrovník, Chorvatsko | 72 m²

ID 00537
Kontakt
399 000 EUR

Místo: Dubrovník, Moře: 200 m, Centrum města: 1,3 km, Vnitřní prostor: 72 m2, Ložnice: 2, Koupelny: 1, Balkon 1: 4 m2, Balkon 2: 3 m2, Terasa: 15 m2, Sklad: 4 m2.
Historické město Dubrovník je jednou z nejznámějších a nejvýznamnějších turistických destinací na celém pobřeží Jaderského moře, včetně trhu se Středozemním mořem. Toto nádherné město, dříve známé jako námořní přístav, se nachází v župě Neretva na samém jihu Chorvatska a se zbytkem země je spojeno mostem Pelješac. Se svou historií sahající až do počátku 7. století je Dubrovník bohatý na historické, kulturní, námořní a zemědělské dědictví. Vlastnit a najít nemovitost v této oblasti může být náročné a ne tak často úspěšné! Ale náš tým z Chorvatské realitní kanceláře vás provede celým procesem a pomůže vám najít vysněné bydlení, které jste si celou dobu představovali! Bohatý na historii a kulturu Dubrovník je absolutní hvězdou chorvatského pobřeží,

Tento byt o rozloze 72 m2 má perfektní polohu ve starém městě Dubrovník, kde uvidíte všechno bohatství, co toto město nabízí. Tento luxusní apartmán má 72 m2 a je vybaven 2 stylovými a elegantními ložnicemi a en-suite koupelnami. K dispozici je balkon s výhledem na nádheru Dubrovnického moře a starou městskou pevnost v dálce. Opravdu malebný výhled, s touto nemovitostí můžete zažít to nejlepší, co tento region může nabídnout. Byt je snadno dostupný soukromou nebo veřejnou dopravou, a proto je velmi vhodný, pokud chcete prozkoumat životní styl města a přesto být trochu na samotě v rezidenční čtvrti, s ohledem na skutečnost, že centrum města je jen 1,3 km daleko. K dispozici je také prostorná terasa a spíž pro další skladování. Přijďte si užít tuto perlu jadranského pobřeží, kde se setkává historie a současnost. Díky blízkosti pláže je to ideální místo k pobytu. Navíc je zde malá část zahrady, která vnese trochu barev do tématu bílého kamene, a zavedením trochy místní vegetace zažijete malou relaxační oázu v pohodlí vašeho domova.

KategorieByty 3+kk
LokalitaDubrovník, Chorvatsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná72 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Dubrovník
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře