Přímořský hotel, 1 600 m² - Korčula

Korčula, Chorvatsko | 1 600 m²

ID 00822
Kontakt
3 200 000 EUR

Tento přímořský hotel na malebném ostrově Korčula je nádherným útočištěm pro cestovatele, kteří hledají klidný útěk. Tato úžasná nemovitost postavená v roce 2018 má výhodnou polohu pouhých 5 kilometrů od centra města a nabízí snadný přístup ke všem vzrušujícím atrakcím, které ostrov nabízí. Se vzdáleností 66 kilometrů od letiště je dostat se do tohoto přímořského útočiště hračkou.

Tento hotel o rozloze více než 1600 metrů čtverečních vnitřního prostoru a na velkorysém pozemku o velikosti 2466 metrů čtverečních se může pochlubit 45 krásně zařízenými ložnicemi a koupelnami, které hostům poskytují komfortní a luxusní ubytování. Každý pokoj je vybaven moderním vybavením, které zajistí relaxační pobyt, včetně klimatizace pro maximální pohodlí.

Hosté se mohou vykoupat v příjemném bazénu o rozloze 69 metrů čtverečních, který je ideální pro ochlazení v horkých letních dnech, zatímco svěží zahrada poskytuje klidné prostředí pro relaxaci. Prostorná terasa nabízí okouzlující místo pro stolování pod širým nebem nebo vychutnávání koktejlu při sledování západu slunce nad třpytivými vodami Jaderského moře.

Pro ty, kteří cestují autem, hotel nabízí dostatek parkovacích míst až pro 10 vozidel, což zajišťuje pohodlí pro hosty přijíždějící po silnici. Nemovitost je také vybavena bezpečnostními kamerami, které poskytují klid pro všechny návštěvníky.

Rodiny cestující s dětmi ocení dětské hřiště, kde si nejmenší mohou hrát a získávat nové přátele, zatímco dospělí si mohou odpočinout v klidné zahradě.

Ať už hledáte romantický útěk, rodinnou dovolenou nebo klidné útočiště, tento přímořský hotel na ostrově Korčula nabízí dokonalou kombinaci komfortu, pohodlí a přírodních krás. Objevte kouzlo jadranského pobřeží v tomto idylickém útočišti, kde je každý okamžik plný relaxace a omlazení. Zažijte okouzlující kouzlo Korčuly z pohodlí tohoto nádherného hotelu, kde se luxus snoubí s klidem na pobřeží Jaderského moře.

KategorieUbytování
LokalitaKorčula, Chorvatsko
Plocha užitná1.600 m²
Plocha pozemku2.466 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Korčula
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře