Ocenění nemovitostí

Ocenění nemovitostí naší kanceláří je přesné, neboť využíváme přístupu k prodejním cenám nemovitostí, které jsou zapsány z katastru nemovitostí. Využíváme také cenové mapy, kde se zaznamenávají ceny nemovitostí v různých lokalitách. Výsledek srovnáváme s databází naší kanceláře a s aktuální nabídkou na inzertních serverech v dané lokalitě.

TRŽNÍ CENA
NEMOVITOSTI

Nastavte si správně tržní cenu prodeje hned na začátku - prodáte tak rychleji a bez problémů. Naše ocenění nemovitosti přináší mnohem přesnější výsledky než laické ocenění. Rozlišujte mezi nabídkovou a prodejní cenou nemovitosti.

 

 

NABÍDKOVÁ CENA
NEMOVITOSTI

Z realitních serverů pouze zjistíte, za kolik se nemovitosti nabízejí. Konečná prodejní cena však může být jiná. Nemovitosti inzerované levně se můžou prodávat později v aukci za mnohem vyšší částku. S přehnaně vysokou cenou bude zájem tak malý, že se musí zlevňovat a celý prodej se protáhne.

 

 

 

PRODEJNÍ CENA
NEMOVITOSTI

Tržní cenu určíte nejlépe z cen, za které se v dané lokalitě nemovitosti skutečně prodávají. Ty se zapisují do katastru nemovitostí. Cenová rozpětí  podle lokalit se pak zobrazují v placených cenových mapách.

Transparent reality
Transparent reality
Prosecká 524/26
180 00
Praha