Prodej, Vila, 319 m² - Korčula, Vela Luka

Vela Luka, Chorvatsko | 319 m²

ID 00459
Kontakt
1 600 000 EUR

Místo: ostrov Korčula, Vnitřní prostor:319m2, Velikost pozemku:811m2, Ložnice:4, Koupelny:3, Obývací pokoj, kancelář, kuchyň, terasa, jídelna, Venkovní krb, Suterén: 100m2, Nádrž na vodu: 40 m3.
Rezidence na břehu moře leží na pozemku o rozloze 811 m2 a nabízí nádherný výhled na východ slunce prakticky z každého pokoje. Toto pravé kamenné sídlo s přímým přístupem k moři se nachází na idylickém ostrově Korčula ve středodalmatském souostroví. Jedinečná atmosféra Středomoří obklopená voňavou vegetací a borovicemi, křišťálově čisté moře a přírodní prostředí z něj činí krásný přímořský útěk. Nachází se ve Vela Luka, v blízkosti pláže Slatina, vila je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu na malebné pláži mezi vysokými kamennými útesy.
Tento dům na pobřeží Středozemního moře, postavený ve vysokém standardu a rozložený na třech podlažích, je ideální pro zábavu, s okny od podlahy až ke stropu, několika balkony, hernou a tavernou. Dům se skládá ze čtyř ložnic a tří koupelen, plně vybavené kuchyně s vnitřním a venkovním jídelním koutem přímo propojeným s velkým polokrytým atriem s grilem. Vnitřní jídelní kout má kapacitu 8 míst a je umístěn tak, aby umožňoval úchvatný výhled na moře. Prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon s lehátky má přímý vstup na terasu u moře.
Všechny ložnice jsou skutečně soukromou oázou, všechny dobře osvětlené přirozeným světlem během denního světla se stěnami oken, které umožňují výhled. Všude se táhne uklidňující paleta neutrálních tónů se záblesky dřeva a jasnými akcenty, které dodávají dávku tepla. Spodní patra domu mají zábavní prostory s místností s kulečníkovým stolem a 100 m² velkou tavernou. Voda ve vile je získávána z dešťových srážek a pro její skladování je vybudována nádrž na vodu o objemu 40 cbm. Na pozemku je také soukromé parkoviště pro několik vozidel.
Město Korčula je od vily vzdáleno 38 km a Bol 37 km. Na letiště Split je to 74 km. Tento nádherný dům je jedinečným útočištěm zeleně a klidu a je ideální pro lidi, kteří mají rádi tradiční přímořské domy s nádherným pobřežím, které vás nemůže nechat lhostejnými.

KategorieVila
LokalitaVela Luka, Chorvatsko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná319 m²
Plocha pozemku811 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Vela Luka
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře