Prodej, Vila, 85 m² - Ston, Dubrovník

Ston, Chorvatsko | 85 m²

ID 00527
Kontakt
info v RK

Umístění: Ston, Dubrovnik, region Dubrovnik, centrum: 50km, Ston: 6km, Vnitřní prostor: 85m2, Velikost pozemku: 2746m2, Ložnice: 3, Koupelny: 2, Bazén, Garáž: 2 místa, Zahrada, Patio, Krb.
Hledáte luxusní nemovitost s výhledem na moře? Máme pro vás tento skvost! Vzhledem k tomu, že Dubrovník je jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších turistických destinací ve Středozemním moři a na celém pobřeží Jaderského moře jako námořní přístav a realitní nebe, zde skutečně najdete svou komfortní zónu! Neuvěřitelné se vším, co může nabídnout, právě zde v Dubrovníku najdete přesně to, co jste hledali, luxusní životní styl a další! S nejúžasnějším podnebím a vegetací je Dubrovník pohodlně situovaný a má dobré spojení se zbytkem země pomocí mostu Pelješac. Se svou historií sahající až do počátku 7. století je Dubrovník bohatý na historické, kulturní, námořní a zemědělské dědictví. Jeho středomořské klima vám zaručí spoustu slunečných dní po celý rok, křišťálově čisté vody a spousta úžasných pláží, které jsou jedny z nejkrásnějších v celé oblasti. Jako symbol krásy bílého kamene je toto ohromující město nyní známé jako perla Jaderského moře.

Tento nábřežní dům se nachází na nejkrásnějším místě přímo u laguny, kde budete mít rytmus u paty domu. Díky své specifické terénní poloze je tento dům postaven na strmém terénu a poskytne vám téměř amfiteátrový výhled na moře. Ujistěte se, že zažijete plnost nekonečných západů slunce, zatímco budete relaxovat na terase domu nebo se koupat ve velkém bazénu. Tento 2patrový dům o rozloze 85 m2 stojí na pozemku o rozloze 2747 m2 50 km od centra Dubrovníku a pouhých 6 km od Stonu. Vzhledem k tomu, že je přístupná pouze soukromým vozidlem, je tato nemovitost vhodná pro ty, kteří hledají nemovitost, která je mírně mimo záře města, ale relativně blízko ke všem vyhlídkovým a turistickým atrakcím. Vzhledem k tomu, že je toto místo umístěno v samotné přírodě, je trochu oddělené od zbytku komunity. Je ideální, pokud hledáte soukromí a spojení s přírodou. Zasazeno do divočiny nedaleké laguny je to skutečně „tropický“ únik! Exteriér je stejně úchvatný jako interiér. Venkovní terasa je představována jako posezení/obývák s velkým bazénem pro rekreaci a zábavu, s pohodlným výhledem na moře a ostrovy v pozadí. Opravdový reflektor pro zažití těchto nádherných západů slunce nad obzorem. Kamenná terasa je také vybavena grilem a kulečníkem, což je další zdroj zábavy, díky čemuž je tento dům zábavný a dynamický! Kromě všech výše zmíněných funkcí je tento dům vybaven garáží. Vhodné pro trvalé bydlení nebo místo na dovolenou, tato nemovitost je jedinečná investice! Skutečná středomořská perla, kterou byste si neměli nechat ujít. Kontaktujte nás, pokud chcete svůj sen uskutečnit!

KategorieVila
LokalitaSton, Chorvatsko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná85 m²
Plocha pozemku2.746 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Ston
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře