NEOKLASICKÁ VILA NA PRODEJ V PUGLII (LECCE) PUGLIE - ITÁLIE

Puglie, Itálie | 400 m²

ID 00546
Kontakt
1 600 000 EUR

Historická vila na prodej se nachází v provincii Gallipoli v provincii Lecce, nejoblíbenější a nejvyhledávanější oblasti Puglie.

Na prodej Elegantní neoklasicistní vila z 19. století v Puglii (obytný kontext vysoké hodnoty) 6 km od Gallipoli, města na pobřeží Jónského moře zvaného "krásné město" z řeckého Kalè Polis.

Centrum Gallipoli je podél moře a vyznačuje se sugestivním historickým centrem, kde hrad dominuje s výhledem na moře, písečnými plážemi s křišťálově čistou vodou a novou částí ideální pro nákupy.

Plné klubů a restaurací, na krásné noční procházky, k návštěvě rybího trhu, hradu, řecké fontány a historického centra ohraničeného hradbami, hradbami a věžemi.

Chcete-li obdivovat ostrov Sant'Andrea, který se nachází kousek v Jónském moři, nemovitost je 6 km od moře. GALLIPOLI - RIVA BELLA.

Historická vila měří 400 metrů čtverečních, v říjnu 2019 byla nedávno zrekonstruována ve všech částech, vybavení, omítkách/štukách, vodovodních a elektrických rozvodech, všech koupelnách, kuchyni, freskách, byl postaven bazén, plocha studny -bytost a udržovaný park plný staletých stromů a ovocných a aromatických stromů.

Vila na prodej je pouze v jednom přízemí, obklopená zahradou plnou středomořských palem a vonných rostlin o celkové ploše 7000 m2.

K nemovitosti patří přístavba cca 100 m2. objekt rekonstrukce, kde vznikl byt s kuchyní / obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou.

Vila v neoklasicistním stylu si stále zachovává vkus klienta, který chtěl v projektu interiérové ​​dekorace upřednostnit jazykový odkaz na svou profesi.

V sálech s klenutými stropy a pavilonu jsou dodnes zachovány dobové fresky.

Hlavní vchod do vily vede do světlé haly s kompletně freskovou pavilonovou klenbou, zařízenou originálním francouzským nábytkem Ludvíka XV., elegantním křídlem.

Po stranách obývacího pokoje jsou tři dvoulůžkové ložnice a útulná čítárna s krbem.

První ložnice, zařízená originálním nábytkem ve stylu art deco, má koupelnu se sprchovým koutem a dále je vybavena předsíní s rozkládací pohovkou a TV.

Druhá ložnice má francouzskou postel ve stylu Ludvíka XV a koupelnu se sprchovým koutem.

Na druhé straně obývacího pokoje je vstup do další ložnice zařízené originálním nábytkem Ludvíka XVI. s luxusní vanou z 19. století a předsíní s rozkládací pohovkou, televizí a koupelnou se sprchovým koutem.

Z centrální haly az této poslední ložnice je přístup na terasu vybavenou stolem a židlemi a do zahrady, kde se nachází bazén.

Dále se z obývacího pokoje vchází do malé čítárny s krbem a do jídelny s přilehlou kuchyní.

Jídelna se vyznačuje nádhernou freskovou hvězdicovou klenbou.

Stěny a spíže jídelny zdobí fresky girland z květin a ovoce. V místnosti je také krb.

Vila je obklopena udržovanými zahradami a vzrostlými stromy.

Před vchodem je voňavá zahrada aromatických bylin a ovocných stromů, po stranách a vzadu jsou ovocné stromy, olivovníky a staleté eukalypty, zatímco koupaliště je obklopeno měkkým zeleným trávníkem a keře barevných květin.

Z obývacího pokoje a kuchyně se dostanete do venkovního prostoru ideálního pro stolování pod širým nebem, ze kterého můžete obdivovat nádhernou kolonádu z 19. století a velký bazén s altánem.

Na terase, ze které si můžete vychutnat nádherný panoramatický výhled, je solárium, kde můžete relaxovat, opalovat se nebo si vychutnat dobrý večerní aperitiv.

Vzhledem ke své specifické historické a architektonické hodnotě byla rezidence předmětem různých publikací.

KategorieVila
LokalitaPuglie, Itálie
VelikostAtypický
Plocha užitná400 m²
Plocha pozemku7.000 m²
Stav objektuDobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Puglie
Itálie
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře