Prodej, Vila, Makarská 120m² - Omiš

Makarská, Chorvatsko | 120 m²

ID 00525
Kontakt
350 000 EUR

Lokalita: Makarská oblast, Rok výstavby: 2014. Letiště: 50 km, Moře: 20 km, Centrum města: 35 km, Podlaží: 2, Vnitřní prostor: 120 m2, Velikost pozemku: 300 m2, Ložnice: 3, Koupelny: 3, Bazén: 14 m2, Parkování: 3, Krb, Klimatizace, Spíž.
Vítejte v Makarské, srdci Makarské riviéry, jedné z nejznámějších turistických destinací na chorvatském pobřeží, která přitahuje návštěvníky svými přírodními vlastnostmi a klimatem, rozmanitou turistickou nabídkou a pohostinnými hostiteli. Nádherně se nachází na pobřeží Chorvatska, asi 60 km jihovýchodně od Splitu a 140 km severozápadně od Dubrovníku, ve Splitsko-dalmatské župě. Jako prominentní regionální turistické centrum, které se nachází v zátoce mezi pohořím Biokovo a Jaderským mořem, známé svou promenádou lemovanou palmami, kde jsou kavárny, bary a butiky s výhledem na přístav, je Makarska centrem Makarské riviéry, oblíbeným turistickým cíl pod pohořím Biokovo. Téměř kombinace kosmopolitního přímořského města s krásnou promenádou, která je v létě známá jako oblíbené rodinné letovisko.

Pokud hledáte perfektní kamennou vilu s rustikálním nádechem v srdci Dalmácie, jste na správném místě! Tato krásně upravená kamenná vila je snadno dostupná autem a nachází se 35 km od centra a dalších 20 km od pobřeží. Je to pozoruhodný kus architektury představující skutečného ducha místní tradice. Moderní pojetí tohoto jedinečného domu je to, co dává tomuto domu definici a vlastní charakter. Postavena v roce 2014. 120 m2, 2 patra, 3 ložnice a 3 koupelny, elegantní vila je to, co bychom nazvali skutečným středomořským domem snů! S nejúžasnějším bazénem na terase s výhledem na kraj a divočinu je to, co tento dům okamžitě prodává! Tento dům je krásně navržen uvnitř i vně a má vlastní kamenný gril ve venkovní jídelně. S krásnou terasou, budete moci pořádat mnoho setkání a užívat si hostitelské stránky této krásné kamenné vily! Kamenné detaily slouží nejen k estetickým účelům, ale udržují dům v chladu a vyrovnávají teplotu během horkých letních dnů, takže dům vždy zanechá svěží a pohodlný pocit! Díky svému krásnému rustikálnímu charakteru a velmi funkčnímu koncepčnímu designu by tento dům mohl být vaším vysněným domovem! Ať už hledáte trvalé bydlení nebo jen sezónní ubytování, je to skvělá příležitost! Vzhledem k tomu, že Šibenik je vysoko na seznamu nejlepších turistických a realitních lokalit v celém Chorvatsku, může to být skutečně dlouhodobá investice!

KategorieVila
LokalitaMakarská, Chorvatsko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku300 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Makarská
Chorvatsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře