Prodej, Vila, 2250m² - Costa Adeje

Costa Adeje, Španělsko | 2250 m²

ID 00564
Kontakt
2 950 000 EUR

Velká vila se nachází v kopcích na jihu Tenerife. Tato velkolepá nemovitost má více než 2 250 m2 užitné plochy a 1 160 m2 pozemek.

Patro 5: Z 240 m2 se skládá ze 4 ložnic se 4 koupelnami s vlastní koupelnou, 3 z nich mají přímý přístup na velkou terasu s nádherným výhledem. Na této úrovni je také garáž se 2 vnitřními a 2 venkovními prostory.
Patro 4: Na 250 m2 najdeme hlavní vchod, který umožňuje vstup do velkého obývacího pokoje, kuchyně vybavené a zařízené materiály a spotřebiči první kvality, s ostrůvkem a přímým vstupem na terasu. Velká prádelna, žehlička a údržbový prostor domu, 1 dvoulůžkový pokoj s koupelnou a velkou panoramatickou terasou se vstupem z obývacího pokoje a kuchyně.
3. patro: Z 440 m2 má 3 apartmány s ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou, každý se samostatným východem, velkou víceúčelovou místností, skladem a servisní místností.
Patro 2: 540 m2 Velký obývací pokoj, velká kuchyně, 4 ložnice s koupelnou, vyhřívaný bazén, gril a venkovní kuchyně, sauna a krásná terasa.
1. patro: 764 m2 ve kterém najdeme místnost pro akce s výškou stropu 4 m, osvětlení, barovou a zvukovou aparaturu, 1 sociální zařízení, sklad a strojovnu.

Vila má bezbariérovou rampu a výtah. Samostatný přístup do všech podlaží. Ozvučení celého domu. Alarm.
Prodává se zařízený a vybavený.

Všechny pokoje jsou velmi světlé a otevřené a můžete si vychutnat panoramatický a nepřekonatelný výhled na moře, La Gomeru a Costa Adeje z jakékoli místnosti.
Velmi klidná a bezpečná slepá ulice s 8 soukromými vilami v okolí.

Nachází se v privilegované enklávě na jihu Tenerife poblíž Siam Park a Siam Mall a známých pláží Costa Adeje.
Z domu jste velmi rychle na dálnici. Do15 min od jižního letiště. Do 10 min od Golfového hřiště Costa Adeje a velmi blízko k jezdecké škole Caldera del Rey.
Dvě spodní patra jsou vybavena pro pronajem na dovolenou. Výborná nemovitost pro investici s vysokým potenciálem.

KategorieVila
LokalitaCosta Adeje, Španělsko
VelikostAtypický
Plocha užitná2.250 m²
Plocha pozemku1.170 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Costa Adeje
Španělsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře