Dům na prodej v Roccamare v Castiglione della Pescaia

Castiglione della Pescaia, Itálie | 136 m²

ID 00547
Kontakt
1 560 000 EUR

Krásná nemovitost na prodej se nachází v srdci slavného staletého borového lesa Roccamare v Castiglione della Pescaia, ponořený do krásného toskánského parku, nedotčené a exkluzivní.

Dům se nachází v místě Roccamare, kde je extrémní soukromí a je obklopen krásnou zahradou plnou velkých vysokých mořských borovic, květů rozmarýnu, korkových rostlin zasazených do pozemku o celkové ploše cca 3050 m2. a je jen pár minut od krásné soukromé zlaté pláže s exkluzivním přístupem do kůlny vyhrazené pro vilu v optimální poloze v borovém lese Roccamare.

Dvojdům v Roccamare má rozlehlý pozemek, kde je zalesněná část typická pro středomořskou křovinu borového lesa Roccamare, dvojitý vchod je pohodlný pro vstup a výstup bez manévrování vložen do krásné zahrady s chodníkem, který vede do dům, východ a přechod v krásném borovém lese, je zde soukromý plážový prostor vybavený chatou a exkluzivním stolem určeným pouze pro dům.

V borovém lese je 24hodinová recepční služba s přístupem pouze pro majitele, přes léto je posílena dozorová služba jak v borovém lese, tak na moři, také díky přítomnosti známých televizních osobností, politiků a podnikatelé.

Exkluzivní a relaxační místo pro "nabití", daleko od zmatku, ale obklopené veškerým komfortem pro dovolenou zasvěcenou pohodě.

Dům má velmi příjemný exteriér a prostory pro relaxaci jsou všude;

Celková plocha objektu je 136 m2. o

Krásný dům navrhl architekt Miglietta svým krásným stylem s barvami a sapari borového lesa Roccamare, je rozdělen na přízemí a suterén

Vstup v hlavní úrovni ústí do obývacího pokoje s jídelnou, obslužnou koupelnou se sprchovým koutem pro hosty a 1. ložnice / pracovny po levé straně, jídelny rovněž s francouzskými okny vedoucími do části zahrady, kde je velká krytá terasa s pohovkami a křesly, je zde také gril a stůl pro venkovní stolování.

Také z obývacího prostoru je vpravo přístup do kuchyně se samostatným východem na venkovní verandu, kde najdeme další stůl.

Vchod vede do apartmá 2. a 3. ložnice s koupelnou se sprchovým koutem Nová klimatizace s regulací teploty v každém pokoji.

Venku před domem je schodiště, kde najdeme pěkný byt sestávající z č.p. 2 ložnice a 1 koupelna se sprchovým koutem, + komora a víceúčelová místnost, sauna, prádelna, turecká lázeň, kuchyně atd.

Noční osvětlení vám umožní vychutnat si sugestivní borový les i večer, 2 krytá parkovací místa díky dřevěné a proutěné kůlně.

Centrum města 3,00 Km, Nádraží 5,00 Km, Dálnice 40,00 Km, Nemocnice 3,00 Km, Restaurace 1,00 Km, Nákupy 3,00 Km, Tenis 3,00, Km.Golf 16,00 Km, Jezdecká škola 3,00 Km, Km.0 Letiště Grosseto.0 Market 2,00 Km., značkové obchody 3 km.

INTERIÉRY

- obývací pokoj s TV a DVD přehrávačem - Wi-Fi internet

- jídelna

- Vybavená kuchyně s nezávislým východem a vnějším stolem

- pračka, myčka, plynová varná deska a trouba

- 5 ložnic

- 4 koupelny se sprchovým koutemVENKU

- malá krytá veranda, kde si můžete dát snídani s krásným výhledem do zahrady a v noci jíst při svíčkách

- grilování

- zahrada 1500m2

- Pozemek 3050 m2.

- 2 sprchy s teplou vodou po použití moře

- Inovativní biologický systém bez elektřiny pro čištění a rekuperaci odpadní vody s čističkou přímo v nádrži, abyste měli vždy volnou vodu k zalévání zahrady

- plynový zásobník pro vytápění a vaření

- Předispozice pro tepelné čerpadlo

- 2 parkovací místa

- Vyhrazené a exkluzivní místo na pláži s Cabanou a kůlnou 5 minut od domu.

KategorieVila
LokalitaCastiglione della Pescaia, Itálie
VelikostAtypický
Plocha užitná136 m²
Plocha pozemku3.050 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Castiglione della Pescaia
Itálie
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře