VESNICE NA PRODEJ - CRETE SENESI (SIENA) TOSKÁNSKO - ITÁLIE

Siena, Itálie | 2800 m²

ID 00545
Kontakt
13 000 000 EUR

Butikový hotel na prodej se nachází v provincii Siena

Na prodej zámeček z 18. století a turistické ubytovací vesničky, díky své poloze na Krétě Senesi je jedním z míst extrémní relaxace s neuvěřitelným výhledem na Monte Amiata a Montalcino, čímž dokáže nabídnout autentickou atmosféru.

Statek a vesnice, cca 2800m2. plocha budov ponořená do cca 65 hektarů půdy, z toho 30 lesů, přes 6 hektarů olivových hájů s 1760 stromy a asi 30 hektarů orné půdy, ležící na kopcovitém hřebeni od Kréty Senesi, je tedy nachází se v centru oblasti bohaté na historické památky a různé výhledy do krajiny.

Z rezidenčního komplexu je výhled na kopce Montepulciano a Monte Cetona, na "Krétu Senesi", na Monte Amiata a opět na Siena.

V bezprostřední blízkosti jsou významná místa kulturního a architektonického zájmu jako románský farní kostel S. Stefano, klášter S. Anny v Campreně s freskami od Sodomy a o něco dále komplex opatství Monte Oliveto Maggiore, Pienza , Montepulciano a mnoho dalších míst.

Zámek z 18. století ukrývá tři ložnice s freskami na stěnách a stropech pocházejících z 19. století. a šest apartmánů, jejichž přísně starožitné zařízení bylo vybráno se zvláštním zřetelem na styl a stáří vily.

Pro zajištění kompletního servisu je každý pokoj a každé apartmá vybaveno minibarem, telefonem a satelitní televizí.

Farmářská část vesnice, tvořená starými domy, stájemi a stodolami, byla kompletně obnovena a přeměněna na pohodlné apartmány, každý zařízený toskánským chudým uměleckým nábytkem a téměř všechny vybavené starým krbem, který byl znovu funkční.

Všech 20 apartmánů (s celkem 30 pokoji) je zařízeno toskánskými chudými uměleckými materiály a navrženo tak, aby co nejlépe uspokojilo vkus a potřeby každého hosta.

Restaurace Borgo se zrodila ve starobylých místnostech farmářských sklepů, kde byly umístěny sudy a stodoly; zařízení a architektonická struktura pokojů si stále zachovává svůj charakteristický vzhled.

Vnější prostředí nabízí i možnost rekreace jako je bazén a hydromasážní vana nebo bar, kde můžete ochutnat typická jídla před příjemným panoramatem.

A konečně, lesy samy o sobě vytvářejí skvělé příležitosti pro procházky nebo jízdu na koni.

Pečlivá restrukturalizace vesnice vrátila vesnici její bývalou slávu s charakteristickými venkovskými stavbami, elegantním panským sídlem, ulicemi a zahradami, jakož i samotnou zemědělskou činností s pěstováním olivovníků, původního zdroje farma doby a současného zdroje produkce vynikajícího organického extra panenského olivového oleje, vzácné chuti toskánských zemí.

Z členité konstrukce bylo také možné získat ideální prostředí pro jednání, kongresy, společenské večery nebo jednodušeji pro klidné chvíle odpočinku věnované příjemnému čtení.

Areál je v současnosti ubytovacím zařízením na vysoké úrovni, ideální pro natáčení hraných filmů a TV reklam a samozřejmě firemní i soukromé akce.

Vesnice + Villa - celkem 39 ložnic a 43 koupelen.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieUbytování
LokalitaSiena, Itálie
Plocha užitná2.800 m²
Plocha pozemku650.000 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Siena
Itálie
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře