Provozováno na realitním systému Realman
Dobrý den, právě se nacházíte na stránce: Úvod » Prodej, Rodinné domy, 410m² - Cvikov II

Prodej, Rodinné domy, 410m² - Cvikov II, Ev.č.: 00386

Cena9 300 000 Kč
včetně DPH, včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaNábřežní 694, Cvikov - Cvikov II
OkresČeská Lípa
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná410 m²
Plocha pozemku3.920 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaPanelová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Rok kolaudace2018
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB55.5 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

zobraz vybavení

Kontaktujte makléře

Aleš FlígrAleš Flígr
+420 608 995 000
[email protected]

Transparent reality
Prosecká 524/26
Praha - Libeň
transparentreality.cz

IMG_4236IMG_4239IMG_4218IMG_4216IMG_4217IMG_4219IMG_4215IMG_4220IMG_4221


Popis

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, v části je půda a disponuje vybudovaným obytným podkrovím.
Základy jsou betonové izolované, objekt je panelové konstrukce systému CANABA, tloušťka stěn je 30 cm a stropy jsou železobetonové monolitické. Střecha je sedlová, střešní krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou titanzinkové. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem a plášť je zateplen polystyrenem.
Dům se skládá se ze dvou téměř zrcadlově řešených částí (domů). Každý část je o užitné ploše 205m2. Prakticky se jedná o dva RD propojené střední částí domu, která měla sloužit pro zázemí firmy.
Dispozičně je dům řešen dvougeneračně. Vnitřní omítky jsou štukové. Jsou zde použita plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na jih. Vybavení koupelen tvoří klasická vana, sprchový kout, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Vnitřní dveře jsou plastové prosklené, dýhované plné, zárubně dveří jsou obložkové a vchodové dveře jsou plastové bezpečnostní. V kuchyních je instalována kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V domě je použita tato osvětlovací technika: lustry, bodová svítidla, popř. zatím chybí.
V obytných místnostech je podlaha řešena: vinylová podlaha, keramická dlažba, v kuchyni je vinylová podlaha, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je podlaha řešena: vinylová podlaha, keramická dlažba.
Pozemek, který náleží k objektu, je zatím bez porostů a plot pozemku tvoří v zadní části pletivo do ocelových sloupků, v uliční části pak plastové plaňky plot s podezdívkou z betonových panelů. Sklon pozemku je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Je zde možnost parkování na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: krytý venkovní bazén 7*3 se slanou vodou, dětské hřiště.
Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v bezprostřední blízkosti objektu je zeleň v podobě lesů a luk.

ZASLAT NABÍDKU NA E-MAIL

Dotaz k této nemovitosti

Máte dotaz k této nabídce? Kontaktujte přímo odpovědného makléře.

2021 © Transparent reality s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman