Prodej, Mobilheim, 57 m²

Klínovec, Jáchymov | 57 m²

ID 00600
Kontakt
103 500 EUR
+ doprava, bez DPH, včetně provize

Jako výhradní zástupci v ČR si dovolujeme nabídnout prémiovou značka mobilních domů JB Homes.
Moderní design a uspořádání boří stereotypy a splňují klišé o mobilním domě. Domy se prodávají plně vybaveny nábytkem.

Typ : JB Golden Sky
Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 17,1 m2
Koupelna: 3,9 m2
Ložnice 1: 6,1 m2
Ložnice 2: 5,1 m2
Předsíň: 4,5 m2
Střešní terasa: 48,64 m2
Moderní design mobilního domu vznikl spojením dřeva s industriálními prvky. Dřevěná fasáda dodává hřejivý charakter a hliníková Prefa je kromě dlouhé životnosti a ochranné funkce proti korozi prestižní výkladní skříní domu.
Terasa
Velké otevírací prosklení v horní části zve na krytou terasu. Právě z terasy můžeme u ranní kávy kontemplovat přírodu. Ale pojďme dál a výš, protože hned za rohem nás schody dovedou na terasu na střeše domu, kde je prostor pro vlastní úpravu.
Střecha s terasou
Střecha domu, na kterém se terasa nachází, byla chráněna polymočovinovým nátěrem, odolným proti vlhkosti, vysokým i nízkým teplotám, mechanickému poškození, acidobazickým látkám a mikroorganismům.
Trojitá okna
Velké prosklení v horní části domu je zdrojem přirozeného světla a opticky zvětšuje plochu mobilního domu. V celém domě jsou okna s trojskly, která umožňují zachovat skvělé tepelně izolační parametry s výraznou úsporou na vytápění.
Lineární LED osvětlení
Řemeslné zpracování a charakter interiérů zajišťuje lineární LED osvětlení s možností regulace jasu. Náladovost osvětlení zvýší komfort vašeho odpočinku a ovlivní přátelskou atmosféru v mobilním domě.
nástěnný systém FIBO
Mimořádná odolnost stěnových panelů FIBO umožňuje jejich použití v nejnáročnějších místech, jako jsou kuchyně a koupelny. Jedná se o nabídku pro lidi, kteří očekávají ve svém prostředí eleganci s praktičností použitých materiálů.
Kompaktní HPL pracovní deska
Deska stolu HPL se zvýšenou životností a odolností proti poškrábání.
Vysoká odolnost proti vlhkosti, vám umožní udržet místo, kde se připravují pokrmy, čisté.
Estetický vzhled pracovní desky dokonale zapadá do moderního charakteru kuchyně.

Náš mobilní dům stejně jako celý výrobní proces probíhá pod přísnou kontrolou kvality, v souladu s požadavky TUV Rheinland. Výrobní společnost je certifikována TUV Safty na úrovni třídy zatížení střechy sněhem D, tedy 306 kg/m2 (3000 Pa) pro mobilní domy od 35 do 60 m2. Pro více informací, jiné modely nebo možnosti financování nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieMobilheim
LokalitaKlínovec, Jáchymov
OkresKarlovy Vary
Plocha užitná57 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Poloha objektuSamostatný

Lokalita

Klínovec
Jáchymov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře