JB Homes Blackstone, 43 m² - Hostivice

Řehníkova, Hostivice | 43 m²

ID 00689
Kontakt
84 000 EUR
+ doprava, bez DPH

JB Blackstone
Celoroční mobilní dům JB Black Stone je ideální nabídkou pro milovníky otevřených prostor. V celé chatě je topení.

V celém domě bylo použito podlahové vytápění s wi-fi ovládáním, které vám umožní na dálku vytvořit správnou teplotu v každé místnosti. PUR pěna s otevřenými buňkami dokonale vyplní každý kout podlahy, stěny a střechy vašeho domu, dokonale izoluje a eliminuje tepelné ztráty. V kombinaci s aplikovaným 3-sklem oken a dveří se pro vás promítnou do ještě lepší tepelné izolace a nižších účtů.

Základní informace
Typ: JB Homes Blackstone
Rozměry: 4,3 x 10,1 metru
Plocha: 43 m2
Výška: 2,75m

Hliníkový fasádní kosočtverec
Mimořádná odolnost fasády při zachování estetických hodnot. Zkombinovali jsme dva typy fasád, čímž mobilní dům získal nadčasový vzhled. Na fasádě je použit hliníkový fasádní kosočtverec odolný vůči povětrnostním vlivům.

Velkoformátové zasklení
Prosklení na celou výšku otevírá interiér letohrádku do okolí a prosvětluje místnosti. Posuvné dveře nabízejí pohodlný výstup na terasu, pohybují se rovnoběžně se stěnou a vytvářejí jednolitou plochu, která umožňuje pohledově propojit prostor uvnitř domu s terasou.

Terasa
Přirozeným rozšířením obytné plochy mobilního domu je terasa - ideální místo pro rodinnou venkovní rekreaci. Odolává velmi drsným klimatickým podmínkám, díky použití sibiřského modřínu.

Kompaktní HPL pracovní deska
Odolnost proti poškrábání, teplu a vodě umožnila použití kompaktní HPL pracovní desky na nejnáročnějších místech, jako je kuchyně a koupelna.

Větrací otvory s ohřívačem
Zdroj čerstvého vzduchu ve vašem celoročním mobilním domě. Provzdušňovače s ohřívačem zachycují prach a hrubé nečistoty ve vzduchu a přivádějí do domu čerstvý vzduch, který jej předehřívá. Vzduch proudí následujícími místnostmi a je odváděn ventilační mřížkou instalovanou v koupelně.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieMobilheim
LokalitaŘehníkova, Hostivice
OkresPraha-západ
Plocha užitná43 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná

Lokalita

Řehníkova
Hostivice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře