Prodej, Mobilheim, 57 m²

Deštné v Orlických horách | 57 m²

ID 00602
Kontakt
89 000 EUR
+ doprava na místo, bez DPH, včetně provize

Jako výhradní zástupci v ČR si dovolujeme nabídnout prémiovou značka mobilních domů JB Homes.
Moderní design a uspořádání boří stereotypy a splňují klišé o mobilním domě. Domy jsou prodávány v plné vybavenosti včetně nábytku.

Typ: JB Silver Moon
Průlomem v mobilní konstrukci je model JB Silver Moon. Velké prosklení je zdrojem přirozeného světla a opticky zvětšuje povrch domu. PUR pěnová izolace obepínající ocelovou konstrukci v kombinaci s podlahovým vytápěním zaručí udržení stálé optimální teploty uvnitř vašeho mobilního domu i ve vaší nepřítomnosti.
Mobilní dům nabízí dostatek prostoru pro 4 až 6 osob. Plná výbava a ergonomické uspořádání přístrojů vám umožní nastěhovat se hned do domu, aniž byste se museli vzdát svých dosavadních návyků.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 21 m2
Předsíň: 4,1 m2
Ložnice 1: 5,8 m2
Ložnice 2: 10,2 m2
Koupelna: 4,6 m2

Rozměry: 4,3 x 13,3m
Plocha: 57 m2
Výška: 2,75mPodrobnosti
Hliníková fasádní břidlice

Střešní krytinu jsme zkombinovali s fasádou a dům tak získal moderní vzhled. To nám umožnilo rezignovat na okapy, protože voda ze střechy stéká po fasádě. Fasádní břidlice je bezúdržbová. Snadno se čistí a nemusí se natírat.
Podlahové vytápění
Ovládání topení přes Wi-Fi umožňuje ovládat a regulovat teplotu odkudkoli na světě. Z důvodu ještě větší účinnosti izolace jsme použili 18 cm PUR pěny s otevřenými buňkami, která pomáhá udržovat stálou optimální teplotu v létě i v zimě.
Trojitá okna
V celém domě jsou okna s trojskly, která umožňují zachovat skvělé tepelně izolační parametry s výraznou úsporou na vytápění. Úspora energie, žádné tepelné ztráty.
Zvýšený strop v celém domě
Použití zvýšeného stropu ve všech místnostech zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. Kombinace s lineárním, dekorativním LED osvětlením dává prostoru modernější vzhled.
Vinylové panely
V celém mobilním domě byly použity vinylové panely. Na rozdíl od běžných panelů vinylové panely minimalizují zvuky při používání a jsou odolnější vůči mechanickému poškození.
Stěnový systém Kerradeco
Mimořádná odolnost stěnových panelů Kerradeco umožňuje jejich použití v nejnáročnějších místech, jako jsou kuchyně a koupelny. Jedná se o nabídku pro lidi, kteří očekávají ve svém prostředí eleganci s praktičností použitých materiálů.
USB zásuvky
Praktickým řešením v podobě USB zásuvek je univerzální základna pro nabíjení všech multimediálních zařízení, bez nutnosti nevzhledného hromadění drátů.
Lineární LED osvětlení
V každé místnosti jsme použili lineární LED osvětlení s regulací jasu. Rovnoměrné nasvícení pracovní desky LED páskem usnadní přípravu jídla a práci v kuchyni.
Kompaktní HPL pracovní deska
V kuchyni jsme použili kompaktní HPL pracovní desku se zvýšenou životností a odolností proti poškrábání. Estetický vzhled pracovní desky dokonale zapadá do moderního charakteru kuchyně.
Další možnosti:
Dřevěné prvky na fasádě
Dýha uvnitř oken
Možnost příborníku nahoře: posuvné dveře: v této možnosti je na přední stěně fixní okno 16Ox200
Lištový panel v obývacím pokoji
Pro více informací nás kontaktujte.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieMobilheim
LokalitaDeštné v Orlických horách
OkresRychnov nad Kněžnou
Plocha užitná57 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná

Lokalita

Deštné v Orlických horách
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře