Prodej, JB Blackstone XL

Rozdrojovice | 57 m²

ID 00611
Kontakt
89 000 EUR
+ doprava, bez DPH

Jako výhradní zástupci v ČR si dovolujeme nabídnout prémiovou značka mobilních domů JB Homes.
Moderní design a uspořádání boří stereotypy a splňují klišé o mobilním domě. Domy jsou plně vybavené včetně spotřebičů a nábytkem.

Typ : JB Blackstone XL

Celoroční mobilní dům JB Black Stone XL je perfektní volbou pro milovníky otevřených prostor.
Velkoplošné prosklení dodává trupu eleganci, skvěle doplňuje fasádu a činí interiér prostornějším. Prosklení ve štítové stěně umožňuje vstup světla do interiéru a okolí. Viditelná krajina je integrována do prostoru mobilního domu a dodává mu jedinečný styl.

Rozměry: 4,3 x 13,3m
Plocha: 57 m2
Výška: 2,75m

Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 23 m2
Chodba: 7,3 m2
Ložnice 1: 9 m2
Mezipatro: 3,9 m2
Koupelna: 4,74 m2

Podrobnosti:
Hliníková fasádní břidlice
Zkombinovali jsme střešní krytinu s fasádou, aby dům získal moderní vzhled. Díky tomu jsme se obešli bez okapu, protože voda ze střechy stéká po fasádě. Fasádní břidlice nevyžaduje údržbu. Snadno se udržuje v čistotě a nevyžaduje natírání.

Trojitá okna
V celém domě jsou okna s trojskly, která umožňují zachovat skvělé tepelně izolační parametry s výraznou úsporou na vytápění. Úspora energie, žádné tepelné ztráty.

Terasa
Přirozeným rozšířením obytné části mobilního domu je terasa - ideální místo pro rodinnou venkovní rekreaci. Díky použití sibiřského modřínu snese velmi těžké klimatické podmínky.

Zvýšené stropy v celém domě
Použití zvýšeného stropu ve všech místnostech zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. Kombinace s lineárním, dekorativním LED osvětlením dává prostoru modernější vzhled.

nástěnný systém FIBO
Panel Fibo dodává našim mobilním domům půvab a eleganci. Tento pevný panel je nejen stylový a moderní, ale především odolný a voděodolný. Vkusně vypadá i v obývacím pokoji nebo ložnici.

Kompaktní HPL pracovní deska
V kuchyni jsme použili kompaktní HPL pracovní desku se zvýšenou životností a odolností proti poškrábání. Estetický vzhled pracovní desky dokonale zapadá do moderního charakteru kuchyně.

Podlahové vytápění
Ovládání topení přes Wi-Fi umožňuje ovládat a regulovat teplotu odkudkoli na světě. Z důvodu ještě větší účinnosti izolace jsme použili 18 cm PUR pěny s otevřenými buňkami, která pomáhá udržovat stálou optimální teplotu v létě i v zimě.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieChalupa
LokalitaRozdrojovice
OkresBrno-venkov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná57 m²
Plocha pozemku57 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Rozdrojovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře